Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR) – oddział w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. W CPR obsługiwane są zgłoszenia kierowane na numer alarmowy 112. Również zgłoszenia z numerów alarmowych 998 i 997 trafiają do operatorów numerów alarmowych zatrudnionych w centrach powiadamiania ratunkowego. Operatorzy przekazują drogą elektroniczną, wszystkie zebrane o zdarzeniu informacje do odpowiednich dyspozytorów Państwowej Straży Pożarnej i Policji, którzy decydują o zaangażowaniu odpowiednich jednostek.

Branża System Powiadamiania Ratunkowego
Adres (siedziba/oddziały) Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin
Telefon osoby do kontaktu ws. rekrutacyjnych

Małgorzata Smolarek kierownik CPR: 91 43 03 711

Piotr Reca zastępca kierownika CPR: 91 43 03 299

E-mail do kontaktu ws. rekrutacyjnych msmolarek@szczecin.uw.gov.pl, praca@szczecin.uw.gov.pl
Działy/stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę/staż/pracę Praca na stanowisku: Operator Numerów Alarmowych w Centrum Powiadamiania Ratunkowego
Sposób składania aplikacji MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki ul. Wały Chrobrego 4 70-502 Szczecin z dopiskiem: OFERTA ZATRUDNIENIA „operator numerów alarmowych” lub osobiście w Sekretariacie Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego pok. nr 126. Oferty należy składać w zaklejonych kopertach.

Branża Administracja publiczna – stanowisko w Biurze Logistyki i Zamówień Publicznych w Oddziale Informatyki
Adres (siedziba/oddziały) Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin
Telefon osoby do kontaktu ws. rekrutacyjnych 91 43 03 439 lub 91 43 03 650
E-mail do kontaktu ws. rekrutacyjnych ok@szczecin.uw.gov.pl lub bl@szczecin.uw.gov.pl