19.04.2021 r. (poniedziałek)

"Inwestycje w kryptowaluty" - Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.

„Rozwój kompetencji w zakresie znajomości funkcjonowania rynku kryptowalut i technologii blockchain”

Szkolenie kierowane jest do osób, które chcą dowiedzieć się czym są kryptowaluty i technologia blockchain. Odbiorcą szkolenia powinna być osoba, która nie posiada wiedzy z zakresu technologii blockchain lub jest to wiedza szczątkowa i nieuporządkowana. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez praktyka biznesowego, który zdobywając wiedzę z zakresu omawianej technologii stał w obliczu takich samych problemów oraz trudności w dostępie do wiedzy jak uczestnik szkolenia. Podczas szkolenia Uczestnicy dowiedzą się z czego wynika rosnąca popularność kryptowalut, jakie problemy rozwiązują, dlaczego w niedalekiej przyszłości mogą stać się nierozerwalną częścią rynku finansowego (i nie tylko). Zapoznają się również z rynkiem kryptowalut pod kątem samodzielniej obsługi transakcji.

Prowadzący Tomasz Swaczyna

„Efektywność w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych – podejście praktyczne” - Digital Investment Support Sp. z o.o.

Na szkoleniu przedstawione zostanie praktyczne podejście do podejmowania decyzji inwestycyjnych w oparciu o efektywność funduszy inwestycyjnych FIO i SFIO dostępnych w Polsce.

Prowadzący Aleksander Matusiewicz

Od 2014 r. odpowiada za przygotowanie rankingu funduszy inwestycyjnych publikowanego na serwisie targeto.pl. W Digital Investment Support kieruje działem analiz, który przygotowuje opracowania dotyczące rynków inwestycyjnych, głównie rynku pozagiełdowego. Aktywnie inwestuje, zarówno na rynku giełdowym oraz pozagiełdowym.

20.04.2021 r. (wtorek)

"Hej! Mów nam Salling Group"

 

Chciałbyś dowiedzieć się, jak pracuje się w Salling Group SSC?

Dołącz do spotkania, w trakcie którego opowiemy o kompetencjach, których poszukujemy wśród naszych kandydatów oraz o naszej kulturze pracy

Prowadząca:

Kiedy?

20 kwietnia 2021, godz. 11:00

Gdzie?

https://fb.me/e/5fecFEc1g

„Kompetencje przyszłości” - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie

Które kompetencje będą liczyły się w przyszłości? W świecie, w którym jedyne co jest pewne, to zmiana?

Odwieczne prawo rozwoju gospodarczego pokazuje, że zawody wymierają, jednocześnie futurolodzy szacują, że 40% tego, czego uczą się dzisiaj studenci, w ciągu 10 lat będzie przestarzałe. Dlatego właśnie warto postawić na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji przyszłości. Co to właściwie oznacza? Zapraszam na webinar 20 kwietnia o godzinie 12:00 – tutaj dowiesz się wszystkiego.

Prowadząca Justyna Pawlak

Doradca zawodowy, psycholog z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

Kiedy?

20 kwietnia 2021, godz. 12:00

Gdzie?

https://fb.me/e/5fecFEc1g

„Twoja kariera w Decathlon”

Prowadzący:

Adrian Milewski – Lider Aglomeracji Decathlon Szczecin

Nazywam się Adrian Milewski i obecnie jestem liderem aglomeracji Decathlon Szczecin. Do mojej odpowiedzialności w Decathlon należy koordynowanie projektu aglomeracji, aby lokalnie odpowiadać na potrzeby użytkowników. Ponadto dzięki współpracy z liderami sportu w mieście dążymy do wzrostu udziału rynku sportowego w województwie zachodniopomorskim. Oprócz pracy na sklepie przyczyniam się do odpowiedzialności społecznej w Szczecinie współpracując z osobami niepełnosprawnymi oraz sportowcami dla których sport nie jest na wyciągnięcie ręki, realizując misje Decathlon czynię sport dostępnym dla wielu. Sportowo jestem biegaczem, jeźdźcem, a na wakacje wskakuje na Stand Up Paddle. Prywatnie kocham podróże i wyprawy górskie, a moje motto życiowe brzmi „wszystko jest możliwe jeżeli w to wierzysz”.

Kiedy?

20 kwietnia 2021, godz. 13:00

Gdzie?

https://fb.me/e/5fecFEc1g

„Sorry, I was on mute – jak uczestniczyć w zdalnych procesach rekrutacyjnych?”

Wirtualne procesy rekrutacyjne są coraz częstsze na rynku pracy. Jeśli na myśl o zaprezentowaniu się przez wideokonferencję oblewają Cię siódme poty, a specyfika rekrutacji zdalnej to dla Ciebie czarna magia, dołącz na nasze 45-minutowe spotkanie, podczas którego podzielimy się z Tobą wskazówkami na temat tego jak przygotować się do takiej rekrutacji i wypaść najlepiej, jak to możliwe! Podczas spotkania będzie mnóstwo czasu na pytania, które nurtują Cię w tym temacie.

Prowadząca: Agnieszka Kuźniar, Campus Recruiter

Kiedy?

20 kwietnia 2021, godz. 17:00

Gdzie?

https://fb.me/e/5fecFEc1g

22.04.2021 r. (czwartek)

„Policjant – zawód wielu możliwości” - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

Celem warsztatów jest: 

  • przybliżenie zawodu Policjanta,
  • wskazanie wielu dróg rozwoju zawodowego w Policji,
  • omówienie wymagań jakie musi spełnić osoba ubiegająca się o przyjęcie do służby w Policji,
  • przybliżenie etapów postępowania kwalifikacyjnego.

Prowadzący:
Zespół Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Szczecinie w składzie:

  • podinsp. Kamila Bogulas
  • sierż. sztab. Krzysztof Kryś
  • st. sierż. Mariusz Bzdak

Wydział Prewencji KWP w Szczecinie:

  • podinsp. Marzena Maćkowiak – Pluta

Kiedy?

22 kwietnia 2021, godz. 9:00

Gdzie?

https://fb.me/e/5fecFEc1g

23.04.2021 r. (piątek)

„Narodziny firmy – krok po kroku” - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie

Co jest lepsze – praca na etacie czy założenie własnej firmy? A może prowadzenie e-biznesu byłoby właściwym pomysłem na życie? Nie ulega wątpliwości, że praca na własny rachunek jest nie tylko sposobem na podniesienie swojej aktywności na rynku pracy, ale również na spełnienie marzeń. Przedsiębiorcom zawdzięczamy wzrost dobrobytu, rozwój ekonomiczny, postęp.

Jeśli jesteś zdecydowany uruchomić własną firmę, ale nie wiesz jeszcze od czego zacząć – nasz webinar jest dla Ciebie. Uczestnicząc w nim poznasz modelową ścieżkę rejestracji swojego biznesu oraz podstawowe zagadnienia związane z rozliczeniami podatkowymi i ZUS-owskimi. Dowiesz się ponadto w jaki sposób możesz pozyskać zewnętrzne środki finansowe na założenie firmy.

Ta wiedza przyda się Tobie bez względu na to w jakiej formie chcesz tę firmę poprowadzić. E-biznes nie różni się pod tym względem zasadniczo od biznesu tradycyjnego.

Zainteresowany? Spotkaj się z nami on-line 23 kwietnia 2021 r. Zapraszamy!

 

Prowadząca Alina Ziółkowska

Ekonomista – absolwentka Akademii  Ekonomicznej w Poznaniu, doradca zawodowy z długoletnim doświadczeniem praktycznym. W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie, prowadzi indywidualne i grupowe poradnictwo zawodowe. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem pracy i przedsiębiorczością. Posiada przygotowanie pedagogiczne.

Kiedy?

23 kwietnia 2021, godz. 12:00

Gdzie?

https://fb.me/e/5fecFEc1g