VON ZANTHIER & DACHOWSKI, Berlin – Poznań – interdyscyplinarnie zorganizowana i zarządzana projektowo kancelaria, oferująca kompleksowe doradztwo w obszarach prawa podatkowego, gospodarczego, międzynarodowego, inwestycji zagranicznych w Niemczech i w.

Od 1992 r. zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych doradza wiodącym firmom polskim i międzynarodowym, w szczególności inwestorom z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Holandii, na wszystkich etapach prowadzenia działalności – od założenia przedsiębiorstwa, aż do sprzedaży i łączenia spółek. Kancelaria reprezentuje średnie i duże firmy z sektorów m.in. energetycznego (OZE), produkcyjnego i usługowego.

Biura kancelarii w Poznaniu i Berlinie poddawane są bieżącej kontroli jakości i certyfikowane systemem jakości ISO 9001: 2015.

VON ZANTHIER & SCHULZ Partnerschaftsgesellschaft mbB, w skład której wchodzili partnerzy Henning von Zanthier i Rüdiger Schulz, została uznana za jedną z najlepszych firm doradztwa podatkowego w FOCUS Special „Tax Consultants” 2014/2016/2017/2018/2019/2020 i 2021. Wyróżnienie to opiera się na rekomendacjach oraz na dodatkowych kwalifikacjach zawodowych doradcy podatkowego Rüdigera Schulza jako specjalisty w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego.

Kancelaria jest członkiem DIRO, LAWASIA, League of Lawyers, Niemiecko-Polskiego Klubu Energetyki Wiatrowej e.V. i DWK.

Od października 2020 r. Kancelaria prowadzi bloga Tax and Law Telegram: https://blog.vonzanthier.com/pl/, na łamach którego jej pracownicy dzielą się praktyczną wiedzą na temat  m.in. podatków, w tym VAT, CIT i podatku u źródła, cen transferowych oraz szeroko pojmowanego OZE.

Branża Prawo i podatki
Adres (siedziba/oddziały) ul. Garbary 56, 61-758 Poznań
Telefon osoby do kontaktu ws. rekrutacyjnych +48 61 858 25 50
E-mail do kontaktu ws. rekrutacyjnych poznan@vonzanthier.pl