SKILL AND CHILL to zespół pasjonatów z branży IT. Wieloletnie doświadczenia i pasja do informatyki pozwalają nam na tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Z nami nie ma rzeczy niemożliwych! Tworzymy dedykowane systemy informatyczne, aplikacje webowe i mobilne, aby sprostać potrzebom rynku i umożliwić rozwój oraz konkurencyjność naszym klientom.

Zespół S&C wyróżnia się szeroko rozwiniętymi umiejętnościami programistycznymi, wiedzą biznesową i miłością do rozwiązywania problemów. Kreatywność podczas realizacji projektów sprawia, że nieustannie się rozwijamy, a tworzone przez nas systemy są dopracowane i przewyższają oczekiwania kontrahentów.

Realizujemy projekty informatyczne o szerokiej skali i złożoności. W swojej pracy dążymy do osiągnięcia maksymalnej automatyzacji i optymalizacji tworzonych przez nas rozwiązań. Oferujemy klientom opracowanie strategii współpracy opartej o narzędzia i możliwości, które zwiększają wydajność naszych działań oraz przynoszą realny zysk w umiejętnym przekazywaniu informacji. Nakreślamy długoterminowy plan, który zaczyna się od analizy, idąc poprzez dobór i rozwój odpowiednich technologii – kończy się zawarciem strategicznych sojuszy, które pozwalają firmom na rozwój.

Skille wykorzystywane w codziennych zadaniach pomagają zapewnić chillout naszym klientom. Na każdym etapie realizacji projektu, dbamy o budowanie pozytywnych relacji. To co robimy w SKILL & CHILL to więcej niż praca, to styl życia. Więcej o nas na www.skillandchill.com.

Branża Informatyczna
Adres (siedziba/oddziały) Poznań, ul. Święty Marcin 29/8
Lublin, ul. Słonecznikowa 13
Telefon osoby do kontaktu ws. rekrutacyjnych +48 796 322 935
E-mail do kontaktu ws. rekrutacyjnych rekrutacja@skillandchill.com
Możliwe języki obce do kontaktu z kandydatami j. angielski
Działy/stanowiska, w których można ubiegać się o pracę Android Developer, iOsDeveloper, Web Developer, Java front end Developer, Java full stack Developer, Programista Java Script,
Sposób składania aplikacji Czekamy na Wasze CV → rekrutacja@skillandchill.com