W Radiometer naszą misją jest pomoc w podejmowaniu decyzji diagnostycznych, które ratują życie. Zapewniamy przejrzystość i pewność informacji, która pomaga przy podejmowaniu decyzji ratujących życie. Jesteśmy dumni, ale i pełni pokory, gdyż informacja, którą dostarczają nasze produkty jest często kwestią życia lub śmierci. To właśnie napędza i jednoczy naszą firmę.

Tworzymy ambitny i innowacyjny zespół, który nieustannie pracuje nad tym, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów oraz aby wyprzedzić ich oczekiwania poprzez wprowadzanie nowych, innowacyjnych pomysłów, które ratują życie.

Wizja, którą kierujemy się w pracy brzmi:

Chcemy ulepszać opiekę zdrowotną na świecie poprzez niezawodną, szybką i łatwą diagnozę pacjenta.

W Radiometer nigdy nie traktujemy opieki jako czegoś danego raz na zawsze. Każdego dnia, pół miliona próbek na świecie testuje się za pomocą analizatorów krwi firmy Radiometer – to 6 próbek na sekundę, 360 próbek na minutę i ponad 21 tysięcy próbek na godzinę. Co roku miliony ludzi stykają się z informacją, którą zapewniają nasze produkty, właśnie dlatego dążymy do bycia najlepszymi każdego dnia. Jedynie przez zrozumienie potrzeb klientów, możemy rozwijać produkty i proponować rozwiązania, które pomogą nam realizować naszą wizję ulepszania opieki zdrowotnej na świecie.

Kierując się tą wizją oraz wartością ciągłego doskonalenia, nieustannie pracujemy nad tym, aby zaspokajać potrzeby, a nawet przewyższać oczekiwania naszych klientów. Dlatego też nie patrzymy tylko na kwalifikacje, które wnosisz dzisiaj, ale także na ambicje, które masz na przyszłość.

Jeśli wydaje Ci się, że do siebie pasujemy i chcesz stać się częścią organizacji, której misja i wizja przyświecają każdemu działaniu, która osiąga wyniki i kieruje się wartościami, dołącz do nas.

Branża Medyczna
Adres (siedziba/oddziały) ul. Stalowa 6, 73-102 Stargard
Telefon osoby do kontaktu ws. rekrutacyjnych +48 697 790 702 (Karolina Marciniak, Koordynator Rekrutacji)
E-mail do kontaktu ws. rekrutacyjnych rekrutacja@radiometer.com
Działy/stanowiska, w których można ubiegać się o praktykę/staż/pracę
  • Logistyka
  • Finanse
  • Dział Wysyłek
  • Dział Personalny
Sposób składania aplikacji Online