Prelegenci:

Marsh European Business Support Center

Marta Steer – członek zarządu MMC Group Services

Marta Steer od ponad roku kieruje Marsh European Business Support Center, ostatnio została powołana na członka zarządu MMC Group Services. Marta współpracuje z liderami biznesu w regionie CE rozwijając struktury EBSC. Wcześniej kierowała kilkoma działami operacyjnymi w Mercer Services. Koncentruje się na wdrażaniu najlepszych praktyk, zarządzaniu zmianą, zadowoleniu klientów i zwiększaniu efektywności operacyjnej.

Posiada tytuł licencjata Business Administration (Bryant University w Rhode Island, USA) oraz Executive MBA (SGH we współpracy z Carlson School of Management).

W czasie wolnym Marta gra w tenisa, podróżuje oraz spędza czas z rodziną.

 

 

KDRC Sp. z o.o.

Elżbieta Cielecka – Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu, Coach i Mentor, Trener FRIS®

Współzałożycielka Grupy Doradczej KDRC, związana z organizacją od ponad 15 lat. W firmie odpowiada za obszary związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, Human Relations, Marketingiem i Public Relations. Współtworzy cele rozwojowe, inwestycyjne i strategiczne dla KDRC.

Posiada wykształcenie z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii Społecznej, jak również Coachingu i Mentoringu zdobyte na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, jak również w Laboratorium Psychoterapii w Warszawie. 

Jest też certyfikowanym trenerem FRIS®, zajmuje się badaniem stylów myślenia i działania. 

Obecnie, w związku ze zwiększeniem Zespołu KDRC skupia się na zarządzaniu procesami organizacyjnymi i komunikacyjnymi. W ramach nowych struktur tworzy i nadzoruje procesy wewnątrz firmowe.

Jej misją jest dbałości o zrównoważony rozwój firmy, tak aby w całym procesie zmiany, nie zapomnieć o ludziach, którzy są najważniejszym kapitałem firmy. Wierzy, że efektywność w pracy zależy od dobrych relacji, które budują współpracę. A współpraca jest jedną z najważniejszych kompetencji przyszłości. W swojej pracy coachingowej pomaga ludziom w ustalaniu celów i towarzyszy w procesie zmiany.

Prywatnie, osoba bardzo aktywna i kreatywna, posiadająca wiele pasji, szczególnie uwielbia taniec, fotografię i podróże.

Demant

Aleksandra Kowalczykowska – specjalistka ds. employer brandingu, marketingu i public relations.

Od 2003 roku wspiera firmy i osoby w budowaniu relacji z otoczeniem poprzez właściwe komunikowanie oferowanych produktów lub usług online i offline. Doświadczenie zdobywała zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Autorka / współautorka strategii marketingowych, PR-owych i employer brandingowych.

Z obszarem rynku pracy i biznesu związana zawodowo od 2012 roku. Planowała i realizowała wszelkie działania komunikacyjne w agencji doradztwa personalnego LSJ HR Group oraz w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan. Aktualnie zaangażowana w pracę na rzecz marki pracodawcy w Grupie Demant, będącej liderem rynku w dziedzinie protetyki słuchu.

Ukończyła studia magisterskie z zakresu public relations, studia podyplomowe z komunikacji wizualnej oraz social media. Aktywnie śledzi trendy oraz bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach dot. employer brandingu, PR i marketingu.

Prywatnie bezgranicznie oddana dwóm adoptowanym kundelkom, które u jej boku osiągnęły status „psich seniorów”.

Legal HR

Kamil Zieliński – Prezes 7HR

Ekspert rynku pracy ze specjalizacją zatrudniania i legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców. Prezes Legal HR spółki świadczącej kompleksową usługę legalizacji pracy, a także prezes spółki 7HR oferującej rekrutację pracowników cudzoziemców.

Od 2020 roku aktywny członek zespołów roboczych ds. zatrudniania cudzoziemców, legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców, e-dokumentów składanych przez przedsiębiorców, outsourcingu pracowniczego, współpracy nauki z biznesem przy Rzeczniku MŚP.

Dyrektor Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

 

 

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Katarzyna Bieniek – Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Rekruter z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska zarówno niskiego jak i wysokiego szczebla. Ponad to odpowiedzialna w Grupie Azoty POLICE za projekt dotyczący onboarding’u nowozatrudnionych pracowników