Prelegenci:

Profi Competence Europe Sp. z o.o.

Joanna Bańda – Prokurent, Dyrektor Generalny

Profi Competence to Baza Testów psychologicznych, narzędzi diagnostycznych i kwestionariuszy online do badania osobowości, kompetencji, preferencji oraz predyspozycji zawodowych. Dzięki pracy zespołu psychologów, psychometryków, doradców zawodowych oraz ekspertów z zakresu edukacji, stworzyliśmy bazę profesjonalnych narzędzi do diagnozy osób indywidualnych, pracowników firm oraz uczniów szkół i studentów. Nasze testy stanowią wsparcie podczas podejmowania decyzji na różnych etapach życia, podstawę do wyznaczania celów, odkrywania swoich talentów i zasobów, a także poznawania poziomu procesów poznawczych i inteligencji wielorakich.

 

 

 

 

 

 

Dr hab. Tomasz Bernat – prof. Uniwersytetu Szczecińskiego

Dr hab. Tomasz Bernat, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, były prodziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz kierownik Katedry Mikroekonomii. Kierownik wielu grantów naukowych i organizacyjnych finansowanych ze źródeł krajowych i międzynarodowych. Autor ponad 200 publikacji. Aktualnie obszary pracy naukowej i organizacyjnej zawierają się w ekonomii i przedsiębiorczości. Jednym z zainteresowań naukowych są badania interdyscyplinarne, poświęcone przedsiębiorczości i czynnikom ekonomiczno-genetycznym w jej kreowaniu. Ostatnimi tematami badawczymi jest natomiast badanie dotyczące czynników sukcesu w podejmowaniu decyzji biznesowych, zarówno od strony ekonomicznej, zarządczej jak i psychologicznej.

Biznesowo założyciel Allegen Sp. z o.o. przedsiębiorstwa działającego w obszarze biotechnologii, zajmującego się badaniami sportowców pod kątem relacji ich genotypu i osiągnięć sportowych. Doradca Zarządu ds. Badań i Rozwoju firmy AG Serwis sp. z o.o. zajmującej się produkcją i serwisowaniem ubrań roboczych.

 

IDEA HR Group

Magdalena Ciuma – Konsultant ds. rekrutacji

Jestem absolwentką kierunku Global Communication na Uniwersytecie Szczecińskim. W trakcie studiów odbyłam trzy wymiany z programu Erasmus: miałam okazję studiować w Antalyi oraz odbyć dwie praktyki w Ostravie i na Malcie.

Karierę zawodową zaczynałam od stanowiska Junior Sales Specialist w międzynarodowej firmie z branży medycznej. Bazując jednak na doświadczeniu podczas praktyk, widziałam swoją przyszłość w obszarze HR.

Obecnie jestem odpowiedzialna za rekrutacje średniego i wyższego szczebla w firmie Idea HR Group, gdzie nieustannie rozwijam swoje kompetencje.

 

 

METRO Global Solution Center

Kamila Tylicka – Senior HR Consultant 

Senior HR Consultant w METRO Global Solution Center w Szczecinie. Trenerka biznesu. Pedagog. Magister filologii angielskiej. Trenerka oddechu Metodą Butejko oraz Tlenowa Przewaga. Trenerka dobrostanu (well-being).