Prelegenci:

Coloplast Business Centre

Monika Przybysz – Recruitment Coordinator

Monika jest blisko związana z branżą HR od ponad 10 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w agencji zatrudnienia, a od ponad 3 lat pracuje w skandynawskiej firmie Coloplast w dziale rekrutacji. Absolwentka kierunku Socjologia oraz Doradztwo Psychospołeczne Uniwersytetu Szczecińskiego oraz kierunku studiów podyplomowych HR Business Partner na Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Na co dzień koordynuje i prowadzi liczne projekty rekrutacyjne na potrzeby Centrum Biznesowego (CPBC), z obszarów finansów, marketingu, IT, HR, wsparcia sprzedaży, obsługi administracyjnej, działu zakupów, analizy danych i wielu innych. Swoim doświadczeniem wspiera także liderów i managerów w ich decyzjach odnośnie zatrudniania nowych kolegów i koleżanek. Poza tym czynnie wspiera działania Employer Brandingowe i promocyjne firmy.

„Praca i ludzie to moja pasja, która daje mi prawdziwą radość z tego co robię. Rozmawiając z kandydatami zachęcam ich, by szukali takiej pracy, w której tę radość odnajdą – czymkolwiek dla nich jest” – dodaje.

Decathlon

Adrian Milewski – Lider Aglomeracji Decathlon Szczecin

Nazywam się Adrian Milewski i obecnie jestem liderem aglomeracji Decathlon Szczecin. Do mojej odpowiedzialności w Decathlon należy koordynowanie projektu aglomeracji, aby lokalnie odpowiadać na potrzeby użytkowników. Ponadto dzięki współpracy z liderami sportu w mieście dążymy do wzrostu udziału rynku sportowego w województwie zachodniopomorskim. Oprócz pracy na sklepie przyczyniam się do odpowiedzialności społecznej w Szczecinie współpracując z osobami niepełnosprawnymi oraz sportowcami dla których sport nie jest na wyciągnięcie ręki, realizując misje Decathlon czynię sport dostępnym dla wielu.

Sportowo jestem biegaczem, jeźdźcem, a na wakacje wskakuje na Stand Up Paddle. Prywatnie kocham podróże i wyprawy górskie, a moje motto życiowe brzmi „wszystko jest możliwe jeżeli w to wierzysz”.

 

 

Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde

Prof. Dr. Klaus DreinerProfesura w dziedzinie obróbki i przetwórstwa drewna, Wydział Inżynierii Drewna.

Obszary specjalizacji:

  • Technologia automatyzacji
  • Planowanie produkcji
  • Planowanie fabryki
  • Technologia CNC

 

 

 

Instytut Analiz i Ekspertyz Gospodarczych Sp. z o.o.

Jakub Roguski – Konsultant w zakresie doradztwa gospodarczego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Autor ponad 100 projektów doradczych z zakresu wyceny przedsiębiorstw, wyceny technologii, strategii rozwoju, oceny efektywności inwestycji i analiz ekonomiczno-finansowych.

Wykształcenie wyższe – magister kierunku Ekonomia, specjalizacja Analiza finansowa i wycena przedsiębiorstw.

 

 

 

 

 

Santander Bank Polska

Radosław Maciulewicz Dyrektor Regionu

W Santander Bank Polska pracuję od ponad 15 lat.

 

Zacząłem swoją przygodę z Bankiem od stanowiska praktykanta. Przeszedłem w międzyczasie przez wszystkie szczeble w bankowości oddziałowej, począwszy od obsługi kasowej, obsługi klientów premium, klientów firmowych, a skończywszy na prowadzeniu oddziałów.

W sumie pracowałem w 4 województwach, więc mam spore doświadczenie odnośnie zalet i wyzwań związanych z różnymi miejscowościami i środowiskami.

Obecnie od ponad 3 lat  w Szczecinie zarządzam Regionem składającym się z 11 oddziałów od Szczecina po Gryfino i Świnoujście.

 

University of Applied Sciences – Hochschule Stralsund

Prof. Dr.-Ing. Jens LadischProrektor ds. badań i rozwoju, Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych