Camp Leaders od 13 lat zajmuje się organizowaniem wakacyjnych oraz rocznych programów wymiany kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, dzięki którym tysiące polskich studentów wyjechało do Ameryki na wakacje.

Cechą charakterystyczną naszych programów jest niski finansowy wkład własny przed wyjazdem. Koszt programu Camp zaczyna się od 2087 zł wraz z biletem lotniczym, ubezpieczeniem medycznym, wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Już kilka tysięcy studentów z Polski, z naszą pomocą, spełniło swój amerykański sen pracując i podróżując po Stanach.”

Branża Work and Travel USA
Adres (siedziba/oddziały)

Zamojska 8/9

Telefon osoby do kontaktu ws. rekrutacyjnych +49 536 096 196