• 17 STY 22

Wydłużony termin zgłoszeń dla wystawców na Giełdę Pracy – Networking Week

Szanowni Państwo,

w związku z Państwa dużym zainteresowaniem i pytaniami pojawiającymi się podczas zapisów, chcieliśmy poinformować, że przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń na marcową Giełdę Pracy – Networking Week!.

Wiosenna edycja Giełdy Pracy organizowana przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, odbędzie się w dniach 4-8 kwietnia 2022 r.

Najbliższe wydarzenie planujemy zorganizować w formie hybrydowej, zachowując wszystkie środki ostrożności.

W ramach Giełdy Pracy – Networking Week zapraszamy do zaprezentowania swojej organizacji studentom i absolwentom Uniwersytetu Szczecińskiego i innych uczelni poprzez:

• wizytówkę firmy, która zostanie zamieszczona na stronie dedykowanej wydarzeniu gieldapracy.usz.edu.pl (szczegółowy opis Wystawcy + logo na stronie),
    • przeprowadzenie wstępnych rozmów online 1:1 z potencjalnymi kandydatami (maks. 20-minutowe rozmowy rekrutacyjne z potencjalnymi kandydatami: ABK przeprowadzi rekrutację kandydatów i umówi spotkania online z osobami wybranymi przez Państwa; wstępne rozmowy rekrutacyjne odbędą się online w dniach 4-8 kwietnia 2022 r.),
    • przeprowadzenie interaktywnych warsztatów online (interaktywne zajęcia, prowadzone w dniach 4 i 8 kwietnia dla zamkniętej, wcześniej zrekrutowanej przez ABK US grupy, temat wskazany przez pracodawcę),
    • przeprowadzenie praktycznych warsztatów stacjonarnych (zajęcia praktyczne, prowadzone w dniach 5-6 kwietnia 2022 r. dla zamkniętej, wcześniej zrekrutowanej przez ABK US grupy, temat wskazany przez pracodawcę; pierwszeństwo mają Wystawcy, którzy wybiorą hybrydową opcję udziału w Giełdzie Pracy),
    • przeprowadzenie webinarów (15 min. wystąpienie transmitowane live na Facebooku w dniach 4 i 8 kwietnia 2022 r., bez interakcji ze studentami; realizowane będą  jako cykl następujących po sobie prezentacji),
    • udział w debacie online „Kompetencje przyszłości” (transmisja live na Facebooku 7 kwietnia 2022 r.),
    • publikacja ofert pracy/staży/praktyk (bezpłatna możliwość zamieszczenia ofert pracy/staży/praktyk na stronie www.gieldapracy.usz.edu.pl w zakładce Oferty Pracy),
    • stoiska wystawiennicze (5 kwietnia 2022 r. – kampus Krakowska-Cukrowa, 6 kwietnia 2022 r. – kampus Mickiewicza 64).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 91 444 37 03, abk@usz.edu.pl

Zgłoszenia proszę dokonać przez formularz >>>

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa dwie formy uczestnictwa w wydarzeniu:

• Online – bezpłatna opcja udziału wyłącznie online. Państwo decydują, w których działaniach weźmiecie udział (wizytówka wystawcy, wstępne rozmowy 1:1, warsztaty online, webinary, debata, publikacja ofert pracy/staży/praktyk).
    • Hybrydowa – opcja online + dodatkowo stacjonarne stanowisko 5 i/lub 6 kwietnia 2022 r. – możliwość zaprezentowania swojej oferty na dwóch wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego i bezpośredniego spotkania ze studentami. 5 kwietnia – Kampus Krakowska-Cukrowa i 6 kwietnia Kampus Mickiewicza 64.
      Opcja płatna 500 zł netto za jeden dzień wystawczy. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Realizacja tej formuły wydarzenia będzie uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.