• 07 SIE 23

Wydłużony termin rejestracji! 14 listopada 2023 r. Giełda Pracy

Szanowni Państwo,
    zapraszamy do udziału w XVII edycji Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, która odbędzie się 14 listopada 2023 r. na Kampusie Krakowska 71-79.

W ramach Giełdy Pracy zapraszamy do zaprezentowania swojej organizacji studentom i absolwentom Uniwersytetu Szczecińskiego i innych uczelni poprzez:

• Stacjonarne stanowisko wystawiennicze 14 listopada 2023 r., na Kampusie Krakowska 71-79. Stanowisko wystawiennicze to stół i dwa krzesła.
    • Przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych online 1:1 z kandydatami. Rekrutacja kandydatów odbędzie się poprzez platformę JobTeaser. Po wcześniejszym dodaniu ofert na platformę, będziecie mieli Państwo bezpośredni kontakt do osób aplikujących na dane stanowisko.
    • Konto firmowe na platformie JobTeaser – dostęp do rozszerzonej wersji konta na platformie JobTeaser, umożliwiającej promocję swojej jednostki wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego, wgląd do do statystyk rekrutacyjnych swoich ofert oraz bieżący dostęp do CV osób, które zaaplikowały na dane stanowisko.
    • Wizytówkę organizacji – logotyp Państwa Firmy/Instytucji na stronie www dedykowanej wydarzeniu z odniesieniem do konta firmowego na platformie JobTeaser.
    • Wyróżnienie na platformie JobTeaser – oznaczenie dedykowane Giełdzie Pracy na wizytówkach wystawców na  platformie JobTeaser, dzięki którym firmy są pozycjonowane i wyświetlane w pierwszej kolejności.
    • Publikację ofert pracy/staży/praktyk – możliwość zamieszczenia ofert pracy/staży/praktyk na platformie JobTeaser. Oferty przesyłane są w newsletterze do użytkowników platformy.
    • Stacjonarne warsztaty – zajęcia praktyczne, realizowane w dniu 14 listopada 2023 r. dla zamkniętej, wcześniej zrekrutowanej przez ABK US grupy. Temat wskazany przez pracodawcę. Liczba warsztatów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
    • Webinar/film promujący Firmę/Instytucję – publikacja na fanpage’u ABK US na Facebooku w dniu 14 listopada 2023 r. nagrania webinaru/filmu promującego wystawcę. Nagranie 15-minutowe, bez interakcji ze studentami. Wytyczne dotyczące filmu: format mp4, rozmiar FULL HD, film musi zawierać transkrypcję.
    • Nagranie w NiUS Radiu w ramach podcastu „Stacja Motywacja” – wystąpienie w podcaście Akademickiego Biura Karier US „Stacja Motywacja”. Termin realizacji nagrania zostanie ustalony indywidualnie, a odcinek wyemitowany do końca grudnia 2023 r.
    • Katalog Pracodawców – wpis do katalogu, zawierający podstawowe informacje o Firmie/Instytucji, logotyp oraz odnośnik do wizytówki pracodawcy na portalu JobTeaser. Katalog Pracodawców zostanie rozdysponowany wśród uczestników wydarzenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 91 444 37 03, abk@usz.edu.pl

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 7 października  2023 r.