• 22 LUT 21

Wirtualna Giełda Pracy – „Networking Week” – zgłoszenia pracodawców

Szanowni Pracodawcy,

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Giełdy Pracy, która odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia 2021 r.

Podobnie jak w listopadzie wydarzenie odbędzie się w wersji online. Uwzględniając opinie pracodawców z poprzedniej edycji Wirtualnej Giełdy Pracy, zapraszamy Państwa do bezpłatnego udziału w nieco innej odsłonie wydarzenia. Zależy nam, aby pomimo przeniesienia wydarzenia do świata wirtualnego, zachować możliwość interakcji i nawiązania kontaktów. Dlatego też ta edycja Wirtualnej Giełdy Pracy trwać będzie aż tydzień – to Państwo zdecydujecie, w którym elemencie wydarzenia chcecie uczestniczyć.

W ramach Wirtualnej Giełdy Pracy, która odbędzie się pod hasłem „Networking Week” zapraszamy do zaprezentowania swojej organizacji studentom i absolwentom Uniwersytetu Szczecińskiego i innych uczelni poprzez:

• wizytówkę firmy, która zostanie zamieszczona na stronie dedykowanej wydarzeniu,
    • przeprowadzenie online wstępnych rozmów 1:1 z potencjalnymi kandydatami (ABK przeprowadzi rekrutację kandydatów i umówi spotkania online z osobami wybranymi przez Państwa),
    • przeprowadzenie warsztatów online dla studentów,
    • przeprowadzenie webinarów o możliwościach zatrudnienia dla studentów poszczególnych kierunków/wydziałów („Twoja ścieżka kariery w naszej organizacji”),
    • udział w debacie online pod roboczym tytułem „Aktualna sytuacja na rynku pracy”.

Udział pracodawców w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 14.03.2021 r. przez formularz: link >>>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 91 4443703, abk@usz.edu.pl